roza playstation koltuğu
Roza Playstation Koltuğu    

PlayStation koltukları OFİSDİZ mobilyalarının bizzat kendi imalatı olup tamamen firmamız tarafından üretilmektedir. PlayStation koltukları ve diğer ürünlerimizi ilk iskelet bölümü bütünüyle fırınlanmış olup Gürgen ağacından 2*4.5  kalınlığında dikdörtgen biçiminde kalınca ağaçlardan oluşmuştur. PlayStation koltuklarımızda kullanılan dolgu ve sünger malzemeleri (TSE) Türk Standartları Enstitüsündedir. 

Playstation koltukları 4 Ana kategori için sınıflandırabiliriz. İskelet yapımı, süngerleme, deri kesimi ve dikiş kısmı olmak üzere dört kısımdan oluşmaktadır. 
İskeletlerimiz tamamen tecrübeli mimarlarımız tarafından PlayStation koltukları ve diğer ürünlerimiz iskelet bölümü bütünüyle fırınlanmış olup


Gürgen ağacından 2*4.5  kalınlığında git dikdörtgen biçiminde kalınca ağaçlardan oluşmuştur. Dizayn edilmekte olup isteğe göre ölçüler kısaltılabilir gerekirse ofis alanlarına göre uzatılabilmektedir, ağaç yapısı fırınlanmış Gürgen ağacıdır.

 Öncelikle şu bilinmelidir ki; oturulan yer bir zamandan sonra aşağı doğru çökmektedir. Piyasada ve şirketlerde bu durum göz önüne fazlasıyla alınmamaktadır. Bizim için sizin memnuniyetiniz ve rahatlığınız bizim rahatımız dan önemlidir.

Çökme olmaması için tedbirimizi şudur ki; lastikler çakıldıktan hemen sonra üstüne süngerin içine girmemesi için kumaş döşemesi yapılmaktadır. Aynı şekilde şu da bilinmelidir ki; lastiklerimiz ithal elastik kolon üç çizgili malzemeden üretilmekte.
Kesim bölümümüz tamamen imalatımızın ayrı bir yerinde hijyenik ortamda yıllarca tecrübesini vermiş ustalarımızca yapılmaktadır. PlayStation koltuklarımızda kullanılan Dolgu ve sünger malzemeleri (TSE)Türk Standartları Enstitüsündedir. Mimarlarımızın çıkan kalıplarla Dizayn edilmektedir. Ölçülerimiz kendine has özelliğiyle piyasada orijinalliğini korumaktadır.

Dikiş kısmı bölümümüz  kesimden  hemen sonraki aşamadan sonra gelir. 
Makinemiz PAFF- 1245 olup dikiş Üstadı tarafından yapılmakta. Şunu da önemle bahsetmek gerekir ki; dikişin en önemli kısmı ipliğin kalitesidir. İpliğimiz dokuz kat iplik (dağcıların kemeri ile aynı yapıda) Türk Standartları Enstitüsü (TSE) şartlarındandır.

PlayStation koltuklarımız istediğiniz ölçüde yapılmaktadır fakat genel olarak PlayStation koltukları standart ölçümüz  şöyle sıralayabiliriz;
PlayStation koltuğunun önden arkaya mesafesi: 80 cm
PlayStation koltuğunun oturma yüksekliği: 80 cm


PlayStation koltuğunun toplam yüksekliği: 85 cm 
Ölçülerimiz sizin isteğinize göre değiştirebiliriz istediğiniz ölçü ve kalitede üretiriz çünkü sizin rahatlığınız ve ofisinizin dizaynı önce gelir.

PlayStation koltukları için yüzey döşemesinde kullanılan suni deri birinci sınıf olup renk seçenekleri sınırsızdır. Ofisdiz mobilyası 17 yılı aşkındır koltuk imalatında çalışmaktadır. Ofisdiz olarak ofis dizmek sözde değil özde bizim işimiz iddia ediyoruzHizmetimiz hizmetiniz felsefesi hayatımızın ideali olmuştur. Ürünlerimizde yan sanayi kullanılmaz tamamen orijinal malzeme kullanılmaktadır. Ucuz malzeme hem daha çabuk yıpranır hem de ömrü azdır.

 PlayStation koltukları alan  müşterilerimizin yorumları bizim için takdire şayandır. Hem ucuz hem de şık- rahat olması için hiçbir işçilikten kaçmayız. Piyasadaki en iyi koltukları yaptığımızı İddaa ediyoruz. Çünkü 17 yılı aşkındır biz bu işin hamurunu yorduk üretiyoruz. PlayStation koltukları teslimatı konusunda ikamet ettiğiniz yerin konumuna göre istediğiniz yere bölge’ye, İl’e ,ilçeye mahalleye teslimat yaparız. Çoklu alımlarda siparişlerde İstanbul için teslimat tamamen ücretsizdir. Ambalajımızın kalitesi ambara teslim edilmeden önce koltuğun sivri köşelerine parça koyulup koltuğun üstüne tamamen ince streç ile sararak teslim ederiz.

PlayStation koltuğu için en önemli kavram oturulan yerin belli süre zaman zarfı geçtikten sonra çökmesidir. Aynı zamanda derinin bolluğunun giderek artmasıdır. İddaa ediyoruz ki; biz bu oturak çökmesinin önlemini süngerin altına kullandığımız malzeme bunu engellemektedir. Aynı şekilde derinin bollaşmaması için, döşeme ustamız kendine has stili ve çakma tecrübesiyle önlemini almaktadır. Ofisdiz mobilyası olarak piyasada çoğu yerde ürünlerimiz mevcuttur. Müşterilerimizin memnuniyeti her geçen gün giderek artmaktadır.                                                                                                                                                                                                                    ROZA PLAYSTATİON KOLTUĞU İSKELETİNDEN HER TÜRLÜ MALZEMESİNE KADAR TAMAMEN ÜRETİCİ FİRMANIN GARANTİSİ ALTINDADIR İSKELETİ GÜRGEN AĞAÇTIR VE DERİSİ 1. KALİTEDİR.

  

Cafe koltukları,cafe koltuklari,restoran koltukları,cafe koltuğu,cafe koltuk modelleri,cafe koltuk fiyatları,modern cafe koltukları,Playstation Koltuklarıİkili Playstation KoltuğuUcuz Playstation KoltuğuPlaystation KanepesiTekli Playstation KanepesiPlaystation Koltuk FiyatlarıPlaystation Koltuk ModelleriCafe Playstation KoltuğuKafeterya Playstation KoltuğuŞık Playstation KoltuğuUcuz Playstation KoltuklarıSpot Playstation KoltuğuDeri Playstation KoltuğuSatılık Playstation KoltuğuSahibinden Playstation KoltuğuEn Ucuz Playstation Koltuğufe sandalyesi,minyon cafe koltukları,cafe sandalyeleri,cafe koltuk ölçüleri,cafe sedir,cafe pufYorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Roza Playstation Koltuğu

  • Ürün Kodu: roz 11
  • Stok Durumu: 1

Benzer Ürünler

Grande Playstation Koltuğu

Grande Playstation Koltuğu

                           &nb..

Playstation  koltuğu menchester

Playstation koltuğu menchester

Playstation  koltuğu menchesterPlayStation koltuğu Manchester'ın bizzat firmamız tarafından üre..

Etiketler: Cafe koltukları, cafe koltuklari, restoran koltukları, cafe koltuğu, cafe koltuk modelleri, cafe koltuk fiyatları, modern cafe koltukları, Playstation Koltuklarıİkili Playstation KoltuğuUcuz Playstation KoltuğuPlaystation KanepesiTekli Playstation KanepesiPlaystation Koltuk FiyatlarıPlaystation Koltuk ModelleriCafe Playstation KoltuğuKafeterya Playstation KoltuğuŞık Playstation KoltuğuUcuz Playstation KoltuklarıSpot Playstation KoltuğuDeri Playstation KoltuğuSatılık Playstation KoltuğuSahibinden Playstation KoltuğuEn Ucuz Playstation Koltuğufe sandalyesi, minyon cafe koltukları, cafe sandalyeleri, cafe koltuk ölçüleri, cafe sedir, cafe puf